19 Październik 2017 23:07:30
 
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
--------------------
Galerie
Od 20.02.2009 roku
Uczniowie
Absolwenci
Podręczniki
Samorząd Uczniowski
Rodzice
Dysleksja
PPP
Rada Rodziców
Dyrektor
BIP
Dokumenty szkolne
Dyrektor
Nauczyciele
Pracownicy
Kontakt
Administrator strony
Różności
Artykuły
--------------------
STRONA GŁÓWNA
ZOBACZ
 SP Braciejowice
 Eduseek
 Encyklopedia Regionów
 Gimnazjum Łaziska
 Gmina Łaziska
 K O w Lublinie
 LWSZS
 M E N
 Ministerstwo Sportu
 O K E
 Parafia Piotrawin
 SP Kamień
 Starostwo Powiatowe
 Urząd Marszałkowski
 Wagary
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Kaminski Patryk
Losowa fotografia
Absolwenci
Prosimy o zdjęcia absolwentów. Będzie bardzo miło jeżeli uzupełnimy braki.

ROCZNIK 2013/2014

wychowawca kl. I-III mgr Dorota Węgorowska
wychowawca kl. IV-VI mgr Ryszarda Jurkowska

ROCZNIK 2014/2015

wychowawca mgr kl. IV-VI mgr Ewa Kania, mgr Hubert Włodarczyk
wychowawca kl. I-III mgr Hanna Jakoniuk



Duda Dawid
Janoszczyk Adam
Lejwoda Hubert
Mroczkowska Weronika
Pinkiewicz Gabriela
Siembida Radosław
Sochaj Aneta
Szafran Kamila
Szyszka Magdalena
Świerkosz Karolina
Wasil Adam


Bardzel Wiktor
Ciseł Karolina
Delekta Dawid
Duda Hubert
Gralec Natalia
Grądziel Jarosław
Jakoniuk Gabriela
Kapica Miłosz
Kwaśniak Martyna
Markowska Julita
Nawrot Jarosław
Nita Wojciech
Sochaj Natalia
Śpiewak Justyna

ROCZNIK 2011/2012

wychowawca kl. I-III mgr Hanna Jakoniuk
wychowawca kl. IV-VI mgr Ewa Kania

ROCZNIK 2012/2013

wychowawca mgr Grażyna Stępniak kl. IV-VI
wychowawca Grażyna Gazda kl. I-III



Bonarski Jacek
Bryś Kaja
Bydłowski Patryk
Buczek Katarzyna
Łoniewska Emilia
Mierzwa Patryk
Niezgoda Patrycja
Nowak Rafał
Rędzia Dariusz
Szafran Magdalena
Śpiewak Klaudia
Wasil Weronika


Adamczyk Natalia
Bardzel Kamil
Książek Julia
Maryniowska Martyna
Nawrot Kamil
Skwira Aleksandra
Szmidt Jan
Śpiewak Witold
Węgrzyn Karol
Wilk Artur

ROCZNIK 2010/2011

wychowawca kl. I-III mgr Dorota Węgorowska
wychowawca kl. IV-VI mgr Ryszarda Jurkowska

ROCZNIK 2009/2010

wychowawca mgr Grażyna Stępniak kl. IV-VI
wychowawca Grażyna Gazda kl. I-III


[Rozmiar: 111651 bajtów]
Chodoła Dominika
Gieraj Agnieszka
Konior Dominika
Kosiak Adam
Książek Jakub
Kucharska Paulina
Pęczkowski Wiktor
Piłat Adrianna
Piłat Anna
Pinkiewicz Jakub
Stępniak Barosz
Śpiewak Sławomir
Wach Rafał


Karolina Adamska
Jakub Bartosiak
Michała Bartoś
Agata Bonarska
Anna Czech
Kamil Górski
Cezary Grądziel
Dominika Kowalska
Edyta Łoniewska
Weronika Markowska
Anna Piłat
Monika Piłat
Dawid Rybarczyk
Jakub Sochalski
Adrian Węzka
Natalia Wyka

ROCZNIK 2008/2009

wychowawca mgr Ewa Kania
wychowawca mgr Marek Jakoniuk
wychowawca mgr Hanna Jakoniuk kl. I-III

ROCZNIK 2007/2008

wychowawca mgr Ryszarda Jurkowskak kl. IV-VI
wychowawca mgr Dorota Węgorowska kl. I-III


[Rozmiar: 111651 bajtów]
Wojciech Cybulak
Anna Gogół
Łukasz Jaśkowski
Klaudia Jakóbczyk
Anna Kotowska
Jacek Łapanowski
Wiktor Markowski
Iwona Rędzia
Aleksandra Śpiewak
Rafał Wasil


Monika Adamczyk
Damian Chodoła
Beata Gogół
Ilona Grądziel
Kinga Konior
Marlena Kowalska
Patryk Kuryś
Katarzyna Lejwoda
Bartłomiej Nita
Artur Pawłowski
Bartłomiej Sochalski
Jystyna Szczęsna
Kamil Węzka
Artur Witczak

ROCZNIK 2006/2007

wychowawca mgr Grażyna Stępniak kl. IV-VI
wychowawca Grażyna Gazda kl. I-III

ROCZNIK 2005/2006

wychowawca mgr Marek Jakoniuk kl. V-VI
wychowawca mgr Ewa Nalewajek kl. IV
wychowawca mgr Hanna Jakoniuk kl. I-III


[Rozmiar: 111651 bajtów]
Agata Baran
Maciej Cybulak
Katarzyna Jurak
Kamil Jaśkowski
Hubert Kotowski
Jacek Łapanowski
Sebastian Niezgoda
Izabela Piłat
Katarzyna Sobka
Justyna Winiarz

[Rozmiar: 111651 bajtów]
Magdalena Adamczyk
Tomasz Adamczyk
Jana Androsowa
Radosław Ciosek
Marlena Cybulak
Sebastian Fiuk
Mateusz Jurak
Radosław Kotowski
Karol Kutyna
Milena Niewielska
Jakub Nita
Michał Osiak
Agata Piątek
Wioleta Pietrys
Marta Piłat
Piotr Piskur
Mateusz Sarna
Krzysztof Śpiewak
Radosław Węzka
Krzysztof Wilk
Dominika Winiarz

ROCZNIK 2004/2005

wychowawca mgr Ryszarda Jurkowska kl. IV-VI
wychowawca mgr Dorota Węgorowska kl. I-III

ROCZNIK 2003/2004

wychowawca mgr Marek Jakoniuk kl. IV-VI
wychowawca Grażyna Gazda kl. I-III


Mateusz Adamczyk
Mateusz Bartoś
Olga Czerniec
Michał Duda
Robert Gazda
Damian Kramek
Dominika Markowska
Karol Maryniowski
Maciej Maryniowski
Dominika Niewielska
Justyna Pinkiewicz
Łukasz Szafran
Paweł Śpiewak
Mateusz Szczerba
Agnieszka Tokarz
Radosław Wróbel
Klaudia Wyka

Hubert Bańczerowski
Mateusz Baran
Damian Bartoś
Agnieszka Baszcz
Mariusz Ceglarski
Patrycja Książek
Robert Kuś
Katarzyna Kutyna
Krzysztof Lejwoda
Mariusz Lipa
Emilia Maciąg
Łukasz Markowski
Sylwia Pietrys
Katarzyna Pinkiewicz
Agnieszka Rola
Ernest Rudkowski
Dorota Stępniak
Karol Tomczyk
Katarzyna Woś
Łukasz Wróbel
Michał Wróbel

ROCZNIK 2002/2003

wychowawca mgr Grażyna Stępniak kl. IV-VI
wychowawca mgr Hanna Jakoniuk kl. I-III

ROCZNIK 2001/2002

wychowawca mgr Ryszarda Jurkowska kl. IV-VI
wychowawca mgr Dorota Węgorowska kl. I-III


Karolina Adamczyk
Aleksandra Bielak
Łukasz Cybulak
Małgorzata Duda
Karol Giza
Agata Grądziel
Damian Jakoniuk
Emil Kotowski
Angelika Kowalska
Magdalena Krupa
Krzysztof Łapanowski
Ilona Markowska
Marlena Markowska
Kornel Pęczkowski
Grzegorz Piątek
Wojciech Pietras
Katarzyna Sikora
Teresa Sikora
Mateusz Sobka
Hubert Śpiewak
Wiesław Tokarz
Mariusz Wilk
Maria Wyka

Bartoś Marta
Bartoś Paweł
Bielak Sławomir
Ciosek Cezary
Czech Krzysztof
Duda Łukasz
Grądziel Adam
Jóźwik Ewa
Kowalska Wioletta
Kuryś Anna
Kuś Paweł
Łapanowska Magdalena
Pakuła Ewelina
Piskur Paweł
Sarna Krzysztof
Stępniak Aleksandra
Szafran Karol
Tupaj Ilona
Winiarz Michał
Wróbel Tomasz

ROCZNIK 2000/2001

wychowawca Marek Jakoniuk kl. IV-VI
wychowawca Grażyna Gazda kl. I-III

ROCZNIK 1999/2000

wychowawca Grażyna Stępniak kl. IV-VIII
wychowawca Grażyna Gazda kl. I-III


Baran Łukasz
Bartosiak Piotr
Bryś Artur
Czech Tomasz
Duda Iwona
Gieraj Łukasz
Głodzik Łukasz
Grądziel Agnieszka
Jaśkowska Monika
Kamiński Paweł
Kowalski Konrad
Kurleto Anna
Kuryś Edyta
Kutyna Michał
Łapanowski Michał
Markowska Edyta
Maruszczak Sylwia
Pęczkowski Hubert
Piątek Katarzyna
Pietras Radosław
Pinkiewicz Anna
Samonek Marta
Sikora Daniel
Szczęsny Rafał
Tupaj Agnieszka
Węzka Artur
Wilk Anna
Wyka Magdalena

Czajka Piotr
Klejna Maria
Król Monika
Kutyna Jacek
Mierzwa Anna
Pinkiewicz Jarosław
Rosiak Katarzyna
Suder Dominika
Szafran Piotr
Szczęsna Angelika
Wojciechowski Rafał

ROCZNIK 1999/2000

wychowawca Marek Jakoniuk kl. IV-VI
wychowawca mgr Hanna Jakoniuk kl. I-III

ROCZNIK 1998/1999

wychowawca Ryszarda Jurkowska kl. IV-VIII
wychowawca mgr Hanna Jakoniuk kl. I-III


Adamczyk Łukasz
Bednarski Kamil
Bidziński Dawid
Ceglarska Agnieszka
Czaja Beata
Duda Ilona
Duda Magdalena
Dziwisz Kamila
Fijoł Katarzyna
Kotowska Wioleta
Kramek Sebastian
Książek Kamil
Kutyna Kamil
Lipa Marcin
Markowska Sylwia
Osiak Małgorzata
Ostrowska Katarzyna
Pakuła Łukasz
Rosiak Marcin
Suska Karolina
Tomczyk Łukasz
Węzka Artur
Wilk Dariusz
Woś Karolina
Zyska Jakub

Adamczyk Marcin
Bartoś Magdalena
Bielecka Bernadeta
Duda Jolanta
Giza Beata
Gralec Sylwester
Grzęda Magdalena
Krupa Monika
Pawłoski Sylwester
Piątek Grzegorz
Pinkiewicz Iwona
Szafran Agnieszka
Wojciechowska Aneta
Woliński Krzysztof

ROCZNIK 1997/1998

wychowawca mgr Maria Kutyna kl. IV-VIII
wychowawca mgr Dorota Węgorowska kl. I-III

ROCZNIK 1996/1997

wychowawca Marek Jakoniuk kl. IV-VIII


Adamczyk Krzysztof
Gawlik Łukasz
Giza Aneta
Mierzwa Sławomir
Pawłowska Edyta
Rosiak Agnieszka
Sochaj Paweł
Szczęsny Sławomir
Śpiewak Piotr
Wróbel Patrycja
Świder Aneta

Bryś Dorota
Duda Katarzyna
Fijoł Mirosław
Kotowska Marta
Kutyna Agnieszka
Lisowski Kamil
Mierzwa Beata
Nowomiejska Aneta
Piątek Małgorzata
Suder Michał
Wicha Mariusz
Wojciechowski Janusz
Wojciechowski Paweł

ROCZNIK 1995/1996

wychowawca Małgorzata Bidzińska kl. IV-VIII

ROCZNIK 1994/1995

wychowawca Grażyna Stępniak kl. IV-VIII


Cegliński Robert Piotr
Duda Agata
Maryniowska Agnieszka
Skorek Katarzyna Beata
Suder Jacek Paweł
Woliński Paweł

Adamczyk Krzysztof
Czuba Anna
Kaniewski Paweł
Krupa Katarzyna
Piłat Justyna
Piłat Krzysztof
Superson Jacek
Talaga Małgorzata
Turos Anna
Turos Małgorzata

ROCZNIK 1993/1994

wychowawca Marek Jakoniuk kl. IV-VIII

ROCZNIK 1992/1993

wychowawca Marek Jakoniuk kl. IV-VIII


Czuryło Monika
Dębicki Józef
Flasińska Małgorzata
Gralec Anna
Gutowski Paweł
Kaniewski Mariusz
Kapica Stanisław
Kilian Jacek
Piątek Anna
Sochaj Grzegorz
Szmit Magdalena
Wójcicka Dorota
Wójtowicz Anna
Kutyna Konrad

Ceglarska Monika
Gralec Sławomir
Grzęda Karol
Stochmal Agnieszka

ROCZNIK 1991/1992

wychowawca Beata Nowak kl. IV-VIII

ROCZNIK 1990/1991

wychowawca Lucyna Sołtys kl. IV-VIII


Ceglinska Anna Ewa
Gawlik Jacek Mariusz
Gralec Jadwiga Teresa
Janoszczyk Rafał Mariusz
Mazur Grzegorz
Piątek Agnieszka Irena
Szafran Krzysztof
Szlachetka Maria
Turos Krzysztof Andrzej
Woliński Szymon

Czuba Grzegorz
Dębicka Renata
Jurak Marcin Paweł
Lisowska Iwona Małgorzata
Oleszczak Dariusz Adam
Piłat Tomasz
Superson Mariusz Roman
Szafran Renata
Świrkosz Marek
Talaga Urszula Edyta
Wicha Barbara Monika
Wróbel Bernardyna

ROCZNIK 1989/1990

wychowawca Zenon Ciosek kl. IV-VIII

ROCZNIK 1964/1965

wychowawca


Adamczyk Barbara
Ceglarska Joanna Mariola
Duda Małgorzata Anna
Fijoł Robert Mariusz
Gawlik Edyta
Kłódka Zbigniew
Piłat Beata
Sałasiński Grzegorz
Sołtys Krzysztof
Talaga Marzena Iwona
Wicha Krzysztof

Henryk Adamczyk
MariaDuda
Zofia LeokadiaGórska
Teodozja Ewa Jackowska
Józef Stanisław Janoszczyk
Helena Zofia Kotowska
Alina Kozak
Janina Stanisława Łach
Danuta Zofia Mazaj
Genowefa Oleszczak
Stanisław Wiesław Ostrowski
Lech Pik
Maria Agnieszka Pietras
Zbigniew Jan Pietroń
Czesław Edward Samonek
Tadeusz Bogusław Suder
Stefan Adam Stolarczyk
Tadeusz Szafran
Mieczysław Kazimierz Szmidt
Roman Winiarz
Leokadia Danuta Wojciechowska

ROCZNIK 1965/1966

wychowawca- Stefan Bidziński


Klasa I w roku szkolnym 1965 / 1966

wychowawca- Aleksandra Jaśkowska



Józef Adamczyk
Krystyna Adamczyk
Bolesław Banaś
Danuta Bartoś
Lucyna Ceglarska
Edward Ciseł
Leon Cybulak
Bogdan Dydus
Janina Górska
Stanisław Jąder
Danuta Kijak
Zofia Kijak
Janusz Kutyna
Maria Łajca
Urszula Majcher
Ryszard Ostrowski
Józef Pinkiewicz
Danuta Samonek
Krystyna Stępniak
Anna Suder
Edward Suder
Bożena Świeżyna
Lech Świerkosz


Andrzej Adamczyk
Anna Banach
Grażyna Banaś
Zygmunt Bartoś
Jerzy Ciseł
Tadeusz Ceglarski
Andrzej Cybulak
Ryszard Czajka
Jolanta Gazda
Elżbieta Gola
Krystyna Jakóbczyk
Grażyna Jóźwik
Roman Kaniewski
Marian Kijak
Danuta Kiszka
Bogusław Kozak
Ewa Krupa
Teresa Kulig
Maria Kutyna
Marek Kutyna
Kazimierz Markowski
Gustawa Mordel
Halina Łukasik
Witold Sochaj
Zbigniew Stępniak
Ryszard Suder
Bogusław Toczek
Krzysztof Trawczyński
Barbara Wilk
Barbara Zyska
/small
Kalendarium
WRZESIEŃ
KONKURS
Prosimy o wsparcie
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Możesz to uczynić raz dziennie. Dziękujemy.
Witryna miesiąca
WITRYNA MIESIĄCA
W KONKURSIE EDUSEEKA
- PAŹDZIERNIK 2005
Wyniki >>>
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zdjęcia klasowe

KLASA 0 2017/2018


KLASA I 2017/2018


KLASA II 2017/2018


KLASA III 2017/2018


KLASA IV 2017/2018


KLASA V 2017/2018


KLASA VI 2017/2018