11 Grudzień 2019 12:28:16
 
Klub Szkół UNICEF
Logopeda szkolny


Kilka uwag
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
--------------------
Galerie
Od 20.02.2009 roku
Uczniowie
Absolwenci
Podręczniki
Samorząd Uczniowski
Rodzice
Dysleksja
PPP
Rada Rodziców
Dyrektor
Dokumenty szkolne
Dyrektor
Nauczyciele
Pracownicy
Kontakt
Administrator strony
Różności
Artykuły
--------------------
STRONA GŁÓWNA
ZOBACZ
 SP Braciejowice
 Eduseek
 Encyklopedia Regionów
 Gmina Łaziska
 K O w Lublinie
 LWSZS
 M E N
 Ministerstwo Sportu
 O K E
 Parafia Piotrawin
 SP Kamień
 Starostwo Powiatowe
 Urząd Marszałkowski
 Wagary
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 12
Najnowszy użytkownik: Ewa Kania
Losowa fotografia
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Dla rodziców uczniów, dla nauczycieli, pracowników pedagogicznych i pracowników niepedagogicznych szkoły, zwanych dalej pracownikami szkoły, w związku z pozyskiwaniem danych osobowych.
Życzenia dla KOBIET


Każdego dnia zachwytu nad promykiem słońca, pierzastą chmurą, ptakiem na niebie. Ramion, które obejmując ciepłem, czułością schronieniem będą przed smutkami ducha - od administratora strony wszystkim kobietom i dziewczętom z "naszej" szkoły.
WYNIKI QUIZU z jęz. angielskiego
Po ciężkich zmaganiach z działaniami matematycznymi ogłaszam oficjalne wyniki quizu. Na początek system oceniania ... Na najbliższych zajęciach z jęz. angielskiego obejrzycie Wasze prace, omówimy właściwe odpowiedzi i rozdamy atrakcyjne nagrody w postaci ocen.

See you!

Hubert Włodarczyk
Teatrzyk "O dwóch takich, co ukradli księżyc"
Spotkanie z teatrem sprzyja wszechstronnemu rozwojowi osobowemu dzieci. Rozwija wyobraźnię i twórczą wrażliwość. Dlatego zaprosiliśmy do szkoły Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE z Krakowa, z muzycznym przedstawieniem, opartym na powieści Kornela Makuszyńskiego. Występy aktorów, oryginalna oprawa muzyczna, wieloplanowa scenografia oraz wspaniałe kostiumy wzbudziły zachwyt małej widowni. Pozatym niektórzy mieli okazję do debiutu aktorskiego i wzięcia udziału w spektaklu u boku prawdziwych aktorów.
Eliminacje szkolne Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Tematyka trudna, ale niezwykle ważna. Dlatego uczniowie naszej szkoły biorą udział w XXXI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". 25.02.2008 odbyły się eliminacje szkolne. Przystąpiło do nich 14 "przyszłych, dzielnych strażaków". Czołówka finalistów przedstawia się następująco: Damian Chodoła - 20 pkt. (Maksymalna ilość; brawo!!!) Patryk Kuryś - 18,5 pkt, Artur Pawłowski i Artur Witczak - po 17,5 pkt. Niezbędna była dogrywka, gdyż drużyna szkoły w eliminacjach gminnych składa się z 3 uczniów. W dogrywce większą wiedzą wykazał się Artur Pawłowski. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, finalistom gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie gminnym.
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
I jesteśmy po zawodach. Nadzieje na sukces były bardzo realne ale niestety nie był to "ten dzień" na zrobienie wyniku. Potrzebne jest też szczęście w losowaniu a jego zabrakło. Dziewczęta zagrały pierwszy mecz z Lubartowem a w jego składzie grają zawodniczki nr 1 i 5 z listy wojewódzkiej. Poza tym Kaja przeźiębiona i nie czuła gry. Chłopcy natomiast niepotrzebnie przegrali z Lubartowem o wejście do czwórki. Szkoda zmarnowanej szansy.
Wyniki:
Kaja Bryś i Dominika Chodoła - 5 miejsce
Michał Bartoś i Bartosz Stępniak - 5 miejsce
Kalendarium
WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
Witryna miesiąca
WITRYNA MIESIĄCA
W KONKURSIE EDUSEEKA
- PAŹDZIERNIK 2005
Wyniki >>>
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zdjęcia klasowe

KLASA 0 2019/2020


KLASA I 2019/2020


KLASA II 2019/2020


KLASA III 2019/2020
Zrobimy lepsze


KLASA IV 2019/2020


KLASA V 2019/2020


KLASA VI 2019/2020