18 Lipiec 2018 20:56:29
 
Logopeda szkolny
Zajęcia logopedyczne w naszej szkole ...
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
--------------------
Galerie
Od 20.02.2009 roku
Uczniowie
Absolwenci
Podręczniki
Samorząd Uczniowski
Rodzice
Dysleksja
PPP
Rada Rodziców
Dyrektor
BIP
Dokumenty szkolne
Dyrektor
Nauczyciele
Pracownicy
Kontakt
Administrator strony
Różności
Artykuły
--------------------
STRONA GŁÓWNA
ZOBACZ
 SP Braciejowice
 Eduseek
 Encyklopedia Regionów
 Gimnazjum Łaziska
 Gmina Łaziska
 K O w Lublinie
 LWSZS
 M E N
 Ministerstwo Sportu
 O K E
 Parafia Piotrawin
 SP Kamień
 Starostwo Powiatowe
 Urząd Marszałkowski
 Wagary
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 14
Najnowszy użytkownik: Kaminski Patryk
Losowa fotografia
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Dziś wspólnie rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny 2017/2018.
Szybko minęły wakacje - były słoneczne, upalne i beztroskie. Zapewne będziemy je miło i długo wspominać. Po wakacyjnej przerwie serdecznie pozdrawiam wszystkich, a najcieplej naszych najmłodszych uczniów, którzy są z nami po raz pierwszy. I właśnie rozpoczynają swoją szkolną wędrówkę.
Wszystkim uczniom życzę, aby szkoła była dla Was miejscem intelektualnej przygody, miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Zdobywanie i poszerzanie wiedzy, odkrywanie tajemnic nauki i jej praw, odnajdywanie samego siebie w nowych okolicznościach, czy rozwój własnych uzdolnień i umiejętności to fascynująca wycieczka w nieznane. Życzę Wam, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, ponieważ wtedy osiągniecie dużo sukcesów. W swym postępowaniu starajcie się pamiętać o słowach flamandzkiego pisarza i duchownego Pfila Brosmansa "Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo", takiego właśnie bogactwa życzę Wam jak najwięcej.
Nauczycielom i pracownikom życzę, by pomimo wielu czekających nas zmian związanych z reformą oświaty, był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i zawodową oraz uznanie otoczenia. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i nieustającego optymizmu.
Drodzy Rodzice dla Was będzie to również czas szczególny, nowy rok szkolny przyniesie wiele nadziei związanych z przyszłością dzieci. Bez waszego udziału nasze wysiłki nie miałyby najmniejszego sensu. We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, a Wasza pomoc niezbędna. Dlatego życzę Wam pociechy i dumy z dzieci, mam też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę, w której priorytetem będą najwyższe wartości, zgodnie ze słowami św. Jana Pawła II "W rodzinie i w szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna".
Zapraszamy Państwa do współpracy w różnych dziedzinach życia szkolnego, oczekujemy na wasze sugestie i propozycje co do organizacji pracy szkoły.
Kalendarium
WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
Witryna miesiąca
WITRYNA MIESIĄCA
W KONKURSIE EDUSEEKA
- PAŹDZIERNIK 2005
Wyniki >>>
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zdjęcia klasowe

KLASA 0 2017/2018


KLASA I 2017/2018


KLASA II 2017/2018


KLASA III 2017/2018


KLASA IV 2017/2018


KLASA V 2017/2018


KLASA VI 2017/2018